Hoşgeldiniz

Güzel insanların buluştuğu, dağ havası, kaostan ve şehrin gürültüsünden uzak şirin bir mekanda siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan onur duyarız.

Rezervasyon yapın yeriniz hazır olsun

Sık Sorulan Sorular

Kafemiz sosyal medyanın da etkisi ile çok büyük bir kitlenin ilgisini çekmeye başladı. Bu da özellikle hafta sonu büyük bir yoğunluk yaşamamıza sebep oluyor. Arkadaşlarımızın sizlere sağlıklı bir servis verebilmesi ve Marangoz Bahçe Kafe'nin ortamından en güzel şekilde yararlanabilmeniz için mutlaka ama mutlaka rezervasyon yaptırmanızı rica ediyoruz. Rezervasyonlarımız ortalama iki haftada önceden dolmaktadır, lütfen bunu dikkate alarak bize ulaşınız.

Giriş ücretli değildir.

Merhaba, menümüze bu link üzerinden ulaşabilirsiniz:
 
www.marangozbahcekafe.qr.menulux.com/ 

Kafemize toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmit Merkez’den Yuvacık otobüslerine binip Yuvacık Merkez Camii’nde inip taksiyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi, Yuvacık Merkezden 15-20 TL tutuyor. Yuvacık Taksi İletişim; 0 (533) 448 34 43

Salıncağımız ücretli değildir.

Marangoz Bahçe Kafe'de Piknik ve ya Mangal yapma imkanı / alanı bulunmamaktadır. Lütfen ekibimize bu tarz talepler iletmeyiniz.

Marangoz Bahçe Kafe'de konaklama imkanı bulunmamaktadır. Fakat civarda yönlendirme yaptığımız konaklama hizmeti veren işletmeler mevcut.

Marangoz Bahçe Kafe'de ücretsiz vale hizmeti ve otopark imkanımız bulunmaktadır.

Açık Hava Sinemamız mevsimlik olmakla beraber, ilkbahar itibariyle tekrar devam edecektir. Rezervasyon şart olup, girişler ücretsizdir.

Konumumuzun bize verdiği imkanlarla orman içerisinde sizleri misafir edebileceğimiz en doğal ortamı oluşturma çabasındayız. Bu sebeple kat kat artarak üst bölümlere geçilen kafemizde ne yazık ki engelli misafirlerimize uygun geçişler bulunmuyor. Fakat Marangoz Bahçe Kafe ailesi olarak tüm engelli misafirlerimize elimizden gelen en iyi şekilde yardım sağlıyoruz.

Birbirinden farklı kapalı alanlarımız mevcuttur.

Menümüzde Serpme Kahvaltı haricinde; atıştırmalıklar, birbirinden lezzetli yemekler ve tatlılar mevcut :)

Marangoz Bahçe Kafe'de en özel günlerinizi muhteşem organizasyonlarla ölümsüzleştirebilirsiniz. Bunun için Buket Hanım'ı aramanız yeterli; 0531 299 0268

Fotoğraf Çekimleri için Marangoz Bahçe Kafe'yi tercih eden sevenlerimiz çokça var. Eğer siz de onlardan biriyseniz tek yapmanız gereken müsaitlik konusunda ufak bir bilgi almak. Görüşmek dileğiyle. :)

09:00 - 15:00 arası kahvaltı servisimiz mevcuttur. Rezervasyonsuz gelen misafirlerimiz için müsait masamız olduğu takdirde yardımcı oluyoruz. Gün içerisinde arayarak yoğunluk bilgisini alabilirsiniz.

Bu tarz sorularınızın cevabı ne yazık ki olumsuz oluyor. Doğamızın bize sağladığı ve ailemizin gücünün yettiği son noktaya kadar sizlere servis vermeye gayret ediyoruz ancak bizim de sınırlarımız var. Eğer yer olmadığını söylüyorsak, gerçekten de olmadığı içindir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Görüşmek dileğiyle!